Elektryzatory sieciowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości elektryzatory sieciowe, zwane także pastuchami elektrycznymi. Wybierając konkretny model urządzenia, warto zwrócić uwagę na rodzaj zasilania, długość ogrodzenia, rodzaj terenu i gatunek pilnowanych zwierząt. Przygotowaliśmy szeroki asortyment elektryzatorów sieciowych najlepszych producentów. U nas można kupić także urządzenia o dużej mocy, przeznaczone do użycia w najtrudniejszych warunkach: zarośnięte tereny, usposobienie zwierząt o grubej sierści, średnie ogrodzenia.

Warto zwrócić uwagę na elektryzatory sieciowe, które działają w oparciu o technologię HTE, zwiększającą wydajność produkcji napięcia oraz energii. Specjalne kontrolki ułatwiają nadzór właściwego działania pętli powrotnej ogrodzenia. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem odpowiedniego elektryzatora sieciowego, warto skorzystać z pomocy naszych doświadczonych konsultantów. Na pewno pomożemy w doborze idealnego urządzenia!

Czym charakteryzują się elektryzatory sieciowe?

Elektryzatory sieciowe – w przeciwieństwie do elektryzatorów bateryjnych  – są zasilane bezpośrednio z sieci elektrycznej, dlatego znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest możliwy łatwy dostęp do sieci elektrycznej.

Oferowane urządzenia charakteryzują się atrakcyjną ceną, uniwersalnością i wydajnością. Pastuchy sieciowe zapewniają stałe impulsy o najwyższej mocy, co jest praktycznie niemożliwe w przypadku rozładowanego urządzenia zasilanego akumulatorem. Obsługa elektryzatorów sieciowych jest prosta i intuicyjna. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem!

Wyniki: 1–9 z 24