Druty ogrodzeniowe

Druty ogrodzeniowe to podstawowe elementy budowy ogrodzenia elektronicznego – tzw. pastucha. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały o najwyższej jakości – całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W asortymencie posiadamy druty ogrodzeniowe stalowe i ocynkowane, ale także linki stalowe i kołowrotki do drutu stalowego.

Jakie są zalety drutów ogrodzeniowych?

Instalacja drutu ogrodzeniowego przebiega bardzo szybko, a powstała konstrukcja zabezpiecza teren pastwiska i znacznie utrudnia sforsowanie. Jeżeli zależy Państwu na wytrzymałych produktach i oszczędności kosztów, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty. Proponowane rozwiązania cechują się również dużą uniwersalnością – sprawdzą się przy każdych pracach na gospodarstwie.

Druty ogrodzeniowe są sztywne i trwałe – przez okres intensywnej eksploatacji nie opadają i nie ulegają poluzowaniu. Dzięki temu konstrukcja może zachować swój pierwotny kształt nawet po silnym wietrze czy uszkodzeniach mechanicznych. Nawet jeśli jeden z elementów takiego ogrodzenia ulegnie pęknięciu, nie trzeba wymieniać całej konstrukcji – wystarczy zamontować dodatkową warstwę drutu ogrodzeniowego. To duża oszczędność czasu i kosztów. W celu omówienia szczegółowej oferty zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Wyniki: 1–9 z 13