Słupki drewniane

Dostarczamy wysokiej jakości słupki drewniane ogrodzeniowe wykonane z drewna sosnowego. Oferowane elementy ogrodzeń elektrycznychimpregnowane ciśnieniowo olejem kreozotowym – używanym między innymi do produkcji podkładów kolejowych. W naszym asortymencie posiadamy słupki drewniane o różnych wymiarach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Dostępne słupki drewniane ogrodzeniowe nadają się zarówno do ogrodzeń stałych (np. jako słupki przelotowe), jak i ogrodzeń przenośnych (jako słupki przeciwko dzikom). Słupki posiadają zaostrzoną szpicę ułatwiającą wbijanie w ziemię. Zapewniamy, że wszystkie oferowane słupki drewniane są bardzo łatwe w montażu, dzięki czemu ich użytkowanie jest wygodne i komfortowe dla każdego hodowcy.

Paliki z sosny skandynawskiej

W naszej ofercie posiadamy również nowoczesne słupki drewniane ogrodzeniowe wykonane z wolnorosnącej sosny skandynawskiej, znajdującej się na 64 stopniu szerokości geograficznej. Dzięki temu drewno ma doskonałe właściwości – jest zdecydowanie trwalsze, sztywniejsze i bardziej wytrzymałe. Paliki Octo Wood to specjalistyczne słupki drewniane dla zwolenników najwyższej jakości. Na te produkty zapewniamy rewelacyjną 20-letnią gwarancję na gnicie i butwienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2