Słupki z tworzywa sztucznego

Alternatywą dla tradycyjnych palików z drewna są słupki z tworzywa sztucznego – wysokiej jakości produkty idealnie dopasowane do ogrodzeń elektrycznych dla zwierząt hodowlanych. Oferujemy między innymi słupki z polipropylenu o różnej długości, z dwoma izolatorami na szczycie – idealne do taśmy i plecionki lub druta. Z kolei specjalnie wyprofilowana stopka ze wzmocnieniami chroni elementy ogrodzenia przed obalaniem i pękaniem. Zapewniamy najwyższą jakość wszystkich produktów w doskonałej cenie!

Słupki z polipropylenu i polietylenu

W naszej ofercie znajdą Państwo również słupki z tworzywa sztucznego – polietylenu o zwiększonej gęstości. Tego rodzaju produkty są odporniejsze na promieniowanie UV i zmieniające się warunki atmosferyczne. Nadają się do montażu w ogrodzeniach stałych. W asortymencie posiadamy także słupki z regranulatu. W takich słupkach z tworzywa sztucznego zaczepy do przewodów zostały rozmieszczone na kilku wysokościach, dzięki czemu można dostosować wysokość do różnych zwierząt.

Oferujemy również słupki z tworzywa sztucznego ze specjalnym strzemieniem. Specjalnie wzmocniona struktura zapewnia jeszcze lepszą wytrzymałość i trwałość. Zapraszamy do kontaktu – nasi konsultanci na pewno doradzą w wyborze najlepszych elementów. Warto zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży agrotechnicznej!

Wyniki: 1–9 z 16