Strona głównaPoidłaPoidła mrozoodporne

Poidła mrozoodporne

Wszystkie zwierzęta hodowlane wymagają stałego dostępu do wody. Aby zapewnić im najlepsze warunki rozwoju, oferujemy najlepsze i najwydajniejsze urządzenia, których najważniejszym zadaniem jest skuteczne dostarczanie wody dla krów oraz bydła. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują wysokiej jakości poidła mrozoodporne, które nadają się do używania przez cały rok kalendarzowy – niezależnie od panującej pogody. Poidła mrozoodporne dla zwierząt hodowlanych znajdują doskonałe zastosowanie szczególnie podczas okresu zimowego – nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych woda posiada odpowiednią temperaturę.

Jakie są zalety poideł mrozoodpornych?

Uniwersalność i efektywność – to najważniejsze zalety poideł mrozoodpornych dla zwierząt hodowlanych. Oferowane produkty korzystają z zasilania o dużej mocy, dzięki czemu woda w poidle nigdy nie zamarznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo także poidła mrozoodporne izolowane, które działają na zasadzie termosu. Ściany są pokryte specjalną pianką poliuretanową, dzięki czemu woda może zachować stałą temperaturę zarówno latem (od 10 do 12 stopni Celsjusza), jak i zimą (od 3 do 5 stopni Celsjusza). Wszystkie oferowane modele poideł mrozoodpornych dla zwierząt nadają się do łatwego i szybkiego czyszczenia.

Wyniki: 1–9 z 21