Kompleksowe rozwiązania dla hodowli zwierząt

Jak wybrać odpowiednie ogrodzenie dla bydła?

Wybierając ogrodzenie dla bydła, powinniśmy skorzystać z usług sprawdzonej firmy, posiadającej odpowiednie doświadczenie w budowie i sprzedaży tego typu instalacji. Warto zwrócić uwagę na zakres i czas gwarancji, oferowanej przy zakupie ogrodzenia oraz dostępność usługi montażu ogrodzenia. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Jakość na pierwszym miejscu

Hodowcy powinni rozważyć zamontowanie elektrycznego ogrodzenia dla bydła, aby zwiększyć bezpieczeństwo stada. Ogrodzenia nie powodują one ran u zwierząt ani żadnego innego uszczerbku na zdrowiu, a zarazem chronią zwierzęta przed atakami grasujących w pobliżu hodowli drapieżników.

 Ogrodzenie dla bydła powinno być wykonane z materiałów najwyższej jakości, które przez lata zachowają odporność i nie będą ulegały łatwo zniszczeniom z powodu uszkodzeń powodowanych przez bydło czy skutków nieprzewidywalnej pogody: deszczów, burz i wichur. Ważna jest też estetyka. Warto zwrócić uwagę na przewodność (zdolność ogrodzenia na przepływ prądu elektrycznego). Żywotność ogrodzenia będzie większa jeśli drut zostanie pokryty odpowiednią powłoką z cynku i aluminium. Inny parametr, który będzie miał istotne znaczenie to wytrzymałość na zerwanie. W zależności od rodzaju hodowli powinniśmy zdecydować o energii impulsu elektrycznego i minimalnym napięciu: większe wartości będą wymagane przy budowie ogrodzenia dla bydła mięsnego, dla spokojniejszych krów mlecznych wystarczą ogrodzenia o niższej energii. Odpowiednie dobranie elementów ogrodzenia: elektryzatora, izolatorów, przewodów oraz przygotowanie uziemienia, warto powierzyć profesjonalnej firmie.

Nasza firma od lat montuje wysokiej jakości, profesjonalne ogrodzenia elektryczne dla bydła. Świadczymy usługi zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Przed dokonaniem montażu przygotowujemy rzetelny kosztorys, na podstawie informacji dostarczonych przez klienta. Posiadamy w naszej ofercie wszystkie niezbędne elementy niezbędne do budowy ogrodzenia elektrycznego dla bydła, a także akcesoria. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Borys s.c.

Jankówko 1E

62-200 Gniezno

TEL. 61 425 27 98

O NAS

Firma BORYS na polskim rynku istnieje już od 1994 roku. Jako jedyna w Polsce zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem stałych ogrodzeń elektrycznych.
Zapraszamy do kontaktu.

 

Zaproszenie na Zielone Agro Show 2024