Montaż ogrodzeń elektrycznych

Nasza oferta obejmuje montaż ogrodzeń elektrycznych. Co więcej, aby wydłużyć ich żywotność i zwiększyć efektywność, podpowiemy, jak należy je odpowiednio konserwować. Dzięki bogatemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych prac potrafimy dostosować rodzaj i charakter ogrodzenia do terenu, na którym jest ono montowane. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, jakie mogą wpłynąć na ich skuteczność i komfort użytkowania, takie jak: przewidywana długość ogrodzenia, ukształtowanie terenu, czy typ hodowanego bydła. Dzięki temu budowane przez nas ogrodzenia elektryczne doskonale spełniają swoją funkcję.

Jak zbudować trwałe i skuteczne ogrodzenie elektryczne?

Przy budowie ogrodzenia elektrycznego, trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. Jednym z nich jest zmiana naprężenia drutu spowodowana wahaniem temperatur. Dlatego podczas montażu ogrodzenia należy mieć na uwadze właściwości termiczne metali, z których wykonano przewody. Inny czynnik, mogący wpłynąć na sposób prowadzenia prac, to ukształtowanie terenu, na którym wznoszone jest ogrodzenie. Z wyżej wymienionych względów projektowanie i montaż ogrodzeń, warto powierzyć w ręce doświadczonych specjalistów, którzy będą w stanie wybrać odpowiednie materiały i technikę wykonania.

Aby ogrodzenie było trwałe i przez długi czas dobrze spełniało swoje funkcje, należy o nie dbać. Nie powinno się na przykład rozrzucać w jego pobliżu środków i substancji przyspieszających korozję takich jak obornik. Należy również zapobiegać zarastaniu ogrodzenia.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, przeprowadzimy montaż ogrodzenia na Państwa terenie oraz udzielmy Wam porad dotyczących jego odpowiedniej konserwacji. Wstępną wycenę prac sporządzimy w krótkim czasie w oparciu jedynie o mapy terenu, zdjęcia i opisy.

Borys s.c.

Jankówko 1E

62-200 Gniezno

TEL. 61 425 27 98

O NAS

Firma BORYS na polskim rynku istnieje już od 1994 roku. Jako jedyna w Polsce zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem stałych ogrodzeń elektrycznych.
Zapraszamy do kontaktu.

AS2023-Zaproszenie